www.optic-com.eu Optic TV
March 29, 2024, 10:22:18 am *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Календар Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с интернета вече писва !  (Прочетена 86406 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« -: December 22, 2008, 08:10:38 am »

Ето това ми е проблема.Дойде представител на фирмата в къщи изкара,че сървъра във който играя се пренатоварва и за това ме изхвърля.А всъщост ето какво се случва,едното компютърче изгасва и всичко отива по дяволите вижте снимката на 30.12.2008 ми изтича предплатения период ако не се останови и съответно не се отстрани този проблем...се налага да си сменя нета.

Благодаря за вниманието дано го вземете в предвид по скоро !
« Последна редакция: January 03, 2009, 07:19:07 pm от v1r00z » Активен
stancho
Sr. Member
****
Публикации: 455



WWW
« Отговор #1 -: December 22, 2008, 10:21:59 am »

Това с компютърчето е малко тъпо да го даваш като показател за интернета според мен лично....
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #2 -: December 22, 2008, 10:39:17 am »

Според теб лично може да е тъпо според мен лично ТОЧНО когато изгасне компютърчео всичко си е*ава майката с извинение
« Последна редакция: December 22, 2008, 01:36:32 pm от v1r00z » Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #3 -: December 22, 2008, 03:19:58 pm »

Така  по-добре ли да се изразя
Активен
slatina
Администратор
Full Member
*****
Публикации: 222


« Отговор #4 -: December 22, 2008, 07:38:57 pm »

Определено е тъпо това с компютърчетата.
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #5 -: December 22, 2008, 08:50:24 pm »

Добре като е тъпо.Кажете умния варият,момчето от фирмата като дойде изкара,че може да е от сървъра в който играя как от 8 човека само мен и предимно КОГАТО тъпото компютърче изгасне даваите умниците кажете
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #6 -: December 26, 2008, 02:49:24 am »

КАКВО СТАВА С ТОЯ ИНТЕРНЕТ НЕ ВЗИМАТЕ ЛИ НЯКАКВИ МЕРКИ ХОРА СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО ВИЖТЕ КОЛКО Е ЧАСА И НЕТА Е СКАПАН МИРИЗЛИВ УЖАСЕН...................Гледам,че не сте писали повече по "умната" тема за компютърчетата явно има защо знаете си,че е така и се криете мишки
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #7 -: December 26, 2008, 05:24:02 pm »

Да добавя още едно доказателсвто за "хубавия" ви интернет.Ще ви разкажа цялата случка..такам,значи седиме с жената вкъщи и слушаме радио Вероника ОН-ЛАЙН с цел да се присетим някоя друга песничка по случай сабирането за нова година.И а познаите какво стана като изгасна компютърчето РАДИОТО СПРЯ нека някой да дойде да ми каже,че не е от интернета ще го обеся с кабела на мишката ми.Смешници такива отказвам се от вашите услуги
Активен
vesko519
Jr. Member
**
Публикации: 85



« Отговор #8 -: December 27, 2008, 01:35:03 pm »

Не е нужно такова отношение, но все пак наистина трябва да се вземе под внимание, и аз имам този проблем от около седмица, точно след като се правеше профилактиката, непрекъснато през 10мин прекъсва интернета за около 20-30сек и ме изхвърля от игрите, ако играя мултиплеър, наистина е крайно неприятно  Нерешителен

PS: Вече наистина не се търпи, през целия ден е този проблем, тъкмо си викам чакай да поиграя малко докато на всички нета е екстра и тъкмо се разиграх след 15мин и какво... DROPPED FROM THE SERVER, нямаше нет, пак колко? ами 30сек  Ядосан
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #9 -: December 27, 2008, 02:20:09 pm »

Не е нужно такова отношение, но все пак наистина трябва да се вземе под внимание, и аз имам този проблем от около седмица, точно след като се правеше профилактиката, непрекъснато през 10мин прекъсва интернета за около 20-30сек и ме изхвърля от игрите, ако играя мултиплеър, наистина е крайно неприятно  Нерешителен

PS: Вече наистина не се търпи, през целия ден е този проблем, тъкмо си викам чакай да поиграя малко докато на всички нета е екстра и тъкмо се разиграх след 15мин и какво... DROPPED FROM THE SERVER, нямаше нет, пак колко? ами 30сек  Ядосан

Човек мойте уважения ама случайно да знаеш игра Диабло2 аз това играя и то хард кор СМЯТАШ ЛИ К'ВО МИ Е С ТИЯ ПРЕКЪСВАНИЦИ.Вече загубих един герой и твърдо съм решил да си сменям нета майна му като са такива мишки да имам 50 преглеждания на темата и никой нищо да не прави..да се крият от хората  Шокиран давам си адрес да заповядат в къщи да ме обедят,че не ми е от нета как от 8 човека само мен дропва  Ядосан
Активен
vesko519
Jr. Member
**
Публикации: 85



« Отговор #10 -: December 28, 2008, 01:01:48 am »

Споко, знам какво е, реално аз хардкор играя ДотА, но напоследък не става заради този проблем. Но мисли позитивно, аз съм вече 2 години към този интернет и винаги, когато е имало проблем, рано или късно бива разрешен и оправен. Затова сега се надявам да се вземат в ръце, господа техниците и да отсранят колкото се може по-рано този проблем, който фактически според мен не е много сложен, имам чувството, че след бурите и разваленото време се появи. Трябва само диагностика на рутери, хъбове и т.н... Те си знаят най-добре Намигване
Активен
v1r00z
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #11 -: December 28, 2008, 11:35:06 pm »

Един месец преди бурите   Ъ? и продължава  Млъкнал
Активен
ivokameri
phpBB Optic-Com - Staff
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #12 -: December 29, 2008, 02:17:44 pm »

кой абонат си за да видиме за какво става вапрос щото в овча купел имаме доста геймъри които нямат оплаквания или пък званни на 0878411265 надявам се да можеме да оправиме проблема бързичко
Активен
ivokameri
phpBB Optic-Com - Staff
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #13 -: December 29, 2008, 02:30:54 pm »

а за бурите те нас не ни притесняват имаме много малко външни кабели само на клиенти които даржат кабела да им влиза през прозорците
Активен
ivokameri
phpBB Optic-Com - Staff
Newbie
*
Публикации: 19


« Отговор #14 -: December 29, 2008, 02:36:26 pm »

и не се притеснявайте да ни званите за каквото и да било ние се стараеме всички наши абонати да са доволни за да си запазиме доброто име на фирмата
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страницата е създадена за 0.043 секунди с 19 запитвания.