www.optic-com.eu Optic TV
March 28, 2024, 05:24:37 pm *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Календар Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с интернета  (Прочетена 7217 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vensal
Newbie
*
Публикации: 2


« -: November 26, 2008, 10:54:07 pm »

Здравейте,

от около 2 месеца интернета ми изглежда както на прикачената картинка. Моля споделете какво да направя за да бъде оправен този проблем! Момичето от "customer support"-a сподели с мен: "Аз имам пинг към вас, сега ще ви рестартирам сесията и всичко ще се оправи", след което ми затвори телефона! Както се досещате пинг-а не може да бъде критерий за качеството на услуга която предоставяте, а само за това дали тя въобще съществува.

Имайте в предвид че след дълго колебание дали проблема е при вас или в моята собствена машина реших да преинсталирам Windows-a си и показана графика отразява какво е положението на "чисто нов" Windows. То не се различава никак от преди това.




Активен
stancho
Sr. Member
****
Публикации: 455



WWW
« Отговор #1 -: November 27, 2008, 12:07:20 pm »

Тази графика не мисля, че е е доказателство за проблема защото според мен си я дал на база Торенти което според мен е нормално. Иначе, че има проблеми с нета има и това го казват адски много абонати....

Но няма никаква реакция поне според мен.
Активен
vensal
Newbie
*
Публикации: 2


« Отговор #2 -: November 27, 2008, 01:35:24 pm »

Аз съм абонат на optic-com от над 3 години или по точно бях абонат на homelan доката не установих че вече съм абонат на optic-com. Бях изключително доволен от услугата която предоставят и съм нямал проблеми без значение дали съм download-вал торенти или нещо друго. Дори бих казал че download на torrent е по показателен т.к. имаш множество пиъри и едва ли на всички пиъри им се скапва мрежата едновременно, а иначе твоята си е добре. По скоро ще е обратното според мен. Но както и да е - при download от data.bg примерно положението на пикове и спадове е същото, просто по слабо изразено.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страницата е създадена за 0.035 секунди с 18 запитвания.