www.optic-com.eu Optic TV
April 20, 2024, 03:36:57 pm *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Календар Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде да ни е честит новият форум  (Прочетена 91861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stancho
Sr. Member
****
Публикации: 455



WWW
« -: April 23, 2008, 10:09:30 pm »

Айде да ни е честит новият форум от кога се надявах да се хване някой и да го сложи Усмивчица
Активен
admin
Администратор
Full Member
*****
Публикации: 111



« Отговор #1 -: April 24, 2008, 09:13:39 am »

добре че са новобранците, че да ги натоварите тях Намигване
Активен
telecomche
Full Member
***
Публикации: 186



« Отговор #2 -: April 25, 2008, 11:35:07 pm »

Личи си че новобранец е инсталирал форума ;-)
От външна мрежа.. не на Оптиком се зарежда супер бавно форума , все едно че хостинга се намира в Таджикистан , но оптиката ходи до луната и обратно до земята..
Хубаво сте инжектирали старата база данни на PhPbb  форума , но връзката е трагедия в момента . Пробвах с ИП та на 3 различни доставчика , Megalan , Lulin-net , Maxtelecom  и от трите  се зарежда  супер мега бавно .
Активен

godforall
Newbie
*
Публикации: 5


« Отговор #3 -: April 26, 2008, 11:16:50 pm »

радвам се че попаднахме на разбирач Намигване
Активен
telecomche
Full Member
***
Публикации: 186



« Отговор #4 -: April 27, 2008, 06:02:16 pm »

радвам се че попаднахме на разбирач Намигване

Ми може би ДА попаднал си на РАЗБИРАЧ ;-)
Сега съвсем сериозно , форума се зарежда супер  мега бавно от външни мрежи , не че ми пречи това но все едно че съм през диал-ъп навремето и се опитвам да отворя Yahoo.
Активен

godforall
Newbie
*
Публикации: 5


« Отговор #5 -: April 28, 2008, 11:12:21 am »

Личи си че новобранец е инсталирал форума ;-)
От външна мрежа.. не на Оптиком се зарежда супер бавно форума , все едно че хостинга се намира в Таджикистан , но оптиката ходи до луната и обратно до земята..
Хубаво сте инжектирали старата база данни на PhPbb  форума , но връзката е трагедия в момента . Пробвах с ИП та на 3 различни доставчика , Megalan , Lulin-net , Maxtelecom  и от трите  се зарежда  супер мега бавно .

Пич незная какъв ти е проблема, в момента съм на гости в брат ми и от Lulin-net всичко си хвърчи повече от перфектно!
Активен
telecomche
Full Member
***
Публикации: 186



« Отговор #6 -: April 28, 2008, 03:00:31 pm »

Личи си че новобранец е инсталирал форума ;-)
От външна мрежа.. не на Оптиком се зарежда супер бавно форума , все едно че хостинга се намира в Таджикистан , но оптиката ходи до луната и обратно до земята..
Хубаво сте инжектирали старата база данни на PhPbb  форума , но връзката е трагедия в момента . Пробвах с ИП та на 3 различни доставчика , Megalan , Lulin-net , Maxtelecom  и от трите  се зарежда  супер мега бавно .

Пич незная какъв ти е проблема, в момента съм на гости в брат ми и от Lulin-net всичко си хвърчи повече от перфектно!

Аз проблем нямам , казвам че скоростта към форума е супер бавна от външен доставчик , ако не вярваш ще ти пусна едно прокси на машината ми да се убедиш , а ако ти не разбираш , кажи на Тричков или на Иван да оправят проблема  , те много добре ме познават и знаят, че в момента не говоря глупости. Когато има проблем значи  има проблем , вярно в момента не съм на мрежата на Оптиком , но когато стигнете до 2 м-н на Люлин ще се включа ... да си имам 4  бекъп . Незнам точно кой си , но когато аз съм иснаталирал SMF  форуми , ти си ходил прав под масата. Запознат съм със сорса и настройките на SMF  форумите до болка.
Гледам че заглавната страница на оптик-ком и форума са на една и съща машина , не е нормално заглавната страница да се зарежда мигновенно, а форума да зарежда със скоростта на костенурка .
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страницата е създадена за 0.035 секунди с 18 запитвания.