www.optic-com.eu Optic TV
March 29, 2024, 01:51:41 pm *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Календар Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекъсвания на нета?  (Прочетена 7407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GENERALAT
Newbie
*
Публикации: 1


« -: April 14, 2009, 08:06:57 pm »

Здравейте!
Доста често взе да ми прекъсва нета и ми изписва network cable unplugged. А аз съм сигурен че причината не е при мен, защото нищо не пипам по кабелите. А на локалната ми мрежа постоянно (даже и да имам нет) ми изписва
status: limited or no connectivity с едно жълто триъгълниче със знак "!" в него.
Някой да има същия проблем като мен?
Или проблема не е от моя компютър или .. ами незнам.
Благодаря ако споделите мнение.
Активен
ivoslavev
Администратор
Hero Member
*****
Публикации: 11293



WWW
« Отговор #1 -: April 16, 2009, 01:04:26 pm »

Здравейте!
Доста често взе да ми прекъсва нета и ми изписва network cable unplugged. А аз съм сигурен че причината не е при мен, защото нищо не пипам по кабелите. А на локалната ми мрежа постоянно (даже и да имам нет) ми изписва
status: limited or no connectivity с едно жълто триъгълниче със знак "!" в него.
Някой да има същия проблем като мен?
Или проблема не е от моя компютър или .. ами незнам.
Благодаря ако споделите мнение.

limited or no connectivity- показва че нямате сложени IP-адреси, то не е проблем защото интернета се разпространява чрез PPPoE протокол.

Честите прекъсвания бяха заради проблем с електрозахранването, изгоряла едната фаза , а точно там е включена нашата  техника.
Активен

Интернет да има, другото ще си го напазаруваме.
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страницата е създадена за 0.043 секунди с 19 запитвания.